Andělská terapie

 

 

Cítíte, že se Vám v životě nic nedaří? Míváte potíže v práci, v partnerském životě? Nevíte, jaká je Vaše životní cesta? Jaké je Vaše životní poslání? Bojíte se učinit životní změny? Máte pocit, že se neustále točíte v kruhu či opakujete stále stejné vzorce Vašeho chování?

Chcete naučit komunikovat s anděly a s jejich pomocí si plnit sny, cítit se šťastnější a vyrovnanější? Cítíte, že jste poslem světla, chcete začít pomáhat druhým a nevíte jak?

Andělská terapie je hloubková očistná metoda, která Vám přinese pochopení Vašich trápení, poznání sebe samotných a ukáže Vaši cestu plnou pohody, vyrovnanosti a naplnění. Záleží jen na Vás, zda se po ní vydáte...


--------terapie

Jak probíhá andělské čištění?

Vaše trápení společně rozebereme, požádám Univerzum o první vzkazy pro Vás. Odkryje se nám příčina Vašeho problému.

Zeptáme se Univerza, kdy Vaše trápení začalo. Často to bývá v minulém životě. Zjistíme, co se tehdy stalo a jak tato zkušenost ovlivňuje Váš současný život. Vše pomocí andělů vyčistíme a uvědoměním přeměníme zkušenost do pozitivní emoce. Čištění proběhne také v generacích. Přesuneme se dál do Vašeho současného života. Příčiny současného problému mohly vzniknout při početí, těhotenství nebo porodu a dál ve Vašem různém věku.

Jednotlivé střípky Vám postupně zapadnou do celkového obrazu Vašeho problému, který nesouvisí jen s Vaším současným životem.

Během sezení Vám také předám vzkazy od Vašich andělů a prozradím, kdo z univerza je ve Vaší blízkosti.

60 minut 1.500,- Kč

Jako dárek dostanete čistící a harmonizující mandaly a krystaly.

ANDĚLSKÉ ČIŠTÉNÍ LZE UDĚLAT TAKÉ NA DÁLKU. Podrobnosti najdete ve Výkladu na dálku.

Hloubkové andělské čištění

Touto hloubkovou metodou najednou zpracujete více témat, které souvisejí s Vaší únavou, podrážděností, negativními emocemi v kterékoli oblasti Vašeho života i jakýmikoli závislostmi. Hloubkově zharmonizujete své nitro, prohloubíte své naslouchání sami sobě i vedení z univerza a andělské komunikaci.

Hodinová konzultace, kdy společně určíme za pomoci andělského vedení nejdůležitější témata Vašeho trápení. Konzultace je doplněná výkladem andělských karet na zvolená témata i dalších s trápením souvisejícími.

Hodinové andělské čištění. Hledání příčin problémů v minulém životě, v generacích, při početí, těhotenství, porodu a dál ve Vašem současném životě.

Shrnutí všech informací. Zadání doporučených úkolů a cvičení. Prostor pro dotazy.

Jako dárek obdržíte krystaly a mandaly, které se naučíte používat a zařadit do Vašeho života.

120 minut 2.500,- Kč

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.