Aromaterapie

 

 

Hloubková očistná metoda, která vede k uzdravení Vašeho nitra, těla i duše. Prosvětlete své nitro i mysl pomocí energie přírodních esencí květů, bylin a krystalů. Při aromaterapii používám barevné esence Aura-Soma a esenciální oleje doTERRA.

Propojte se s anděly, nanebevzatými mistry, Bohyněmi i dalšími osobními průvodci Univerza pomocí barevných esencí Aura-Somy. Pomocí osobité přírodní esence, vůně vždy daného průvodce, uvolníte strachy, bloky i napětí. Ucítíte propojení se svými anděly. Esence Vás podpoří při komunikaci s anděly a také při jedinečném propojení. Esence také podporují vizualizace a posiluji účinnost afirmací.

Andělká aromaterapie Vás uvolní, zharmonizuje a uvolní z Vašeho nitra zablokovanou energii, negace a další strachy, kterými můžete být dlouhodobě svýrani.

-------aromaterapie

Velmi účinná a hloubková jsou očistná cvičení za podpory esenciálních olejů doTERRA. Přírodní oleje podporují uvolnění zablokované energie a harmonizují Vaši mysl.

Doporučím Vám dle Vašeho trápení jednotlivé oleje. Za pomoci andělského vedení budete postupně jednotlivé esenciální vůně nadechovat ze svých dlaních či lahvičky. Cílem je hluboce nadechnout vůni oleje a hluboce vydechnout nepotřebné myšlenky z Vaší mysli i hlavy. Esence Vás budou postupně harmonizovat a podporovat při hloubkovém očistném procesu.

Esenciální oleje Vás očistí, posílí i dodají radost a pozitivní náladu do Vašeho života.

Očistnou andělskou terapii za pomoci olejů doTERRA či esencí Aura-Somy Vám udělám na míru dle vedení Vašich andělů. Cena hodinové speciální terapie je 1.200,-Kč.

-------aromaterapie

Propojte se s přírodou a silou jednotlivých esencí, kterými jsme obklopeni v našem životě.

Andělská relaxační harmonizace přírodními esencemi

Uvolněte napětí, strachy a obavy ze svého nitra.
Dovolte si přijmout andělské energie.
Pročistěte a zharmonizujte své nitro pomocí relaxace.

Jak harmonizace probíhá?

Po celých šedesát minut budete oblečeni ležet na lehátku. Při poslechu relaxační hudby budu harmonizovat Vaše nitro pomocí andělské energie, která bude proudit skrze mé ruce. Mezitím budete pouze relaxovat a dýchat Archandělské esence z Aura-Somy.

Společně zharmonizujeme a vyladíme Vaše čakry. Zjistíme, kterou část v těle máte oslabenou a můžeme společně najít léčebné řešení. Vaši auru vyčistí a ochrání Pomandery a Kvintesence z Aura-Somy. Nádherné esence plné energie rostlin, minerálů, drahokamů, barev i světla.

Dopřejte si v uspěchané době a neustálem shonu relaxační pohodu, která Vám přinese zklidnění a harmonii do Vašeho nitra. V závěru posílíme ochrannou vrstvu, budete více chráněni vůči negativním energiím, které velice snadno vstřebáváme z druhých lidí nebo i z okolí, ve kterém žijeme.

Cena 60 minut 1.500,- Kč

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.