AROMATOUCH

 

 

Pohlazení přírody esencemi doTERRA přináší revitalizaci Vašeho zdraví

60 minut 1.500,- Kč

--terapie

Dovolte si s láskou pečovat o své fyzické tělo. Osvoboďte své tělo od stresu a napětí. Za pomoci aromatického doteku přírody posílíte svou imunitu i prevenci. Nastartujete vnitřní organismus do správné niterné písně zdraví, vitality a lásky.

Nahromaděné napětí z Vašeho těla odstraní speciální masážní techniky Vašich rukou, nohou i zad.
Doktor David Hill vymyslel speciální techniku, která uvolňuje napětí, strachy, obavy. Revitalizuje, uvolňuje, regeneruje, přináší pocit vitality a blahodárný vliv má i na Vaše fyzické zdraví. Udržuje zdravý proces těla i mysli v rovnováze.

Speciální postup probíhá ve čtyřech krocích. Aplikují se vždy dvě řady olejů.

Balance
Uzemňující a vyrovnávací směs olejů (smrk, růžové dřevo, kadidlo, bílá jedle, cedrové dřevo, santalové dřevo) vyrábí se z kořenů těchto stromů. Posiluje osobní stabilitu a uvědomění si svého původu. Osvobozuje od generačního zatížení
a uvolňuje osobní cestu. Pomáhá žít v přítomném okamžiku a posiluje sebejistotu a osobní stabilitu.

Levandule
Olej komunikace uklidňuje. Pomáhá při vyjádření myšlenek i pocitů. Propojuje s bezpodmínečnou láskou a sebepřijetím.

Melaleuca – čajovník
Olej energetických hranic. Nejsilnější přírodní antiseptický olej dokáže odstranit negativní energickou zátěž. Zbavuje spoluzávislosti a parazitních vztahů. Detoxikuje organismus.

On Guard
Olej ochrany. Čistí bakterie, viry i plísně v těle, dostane se přímo do buňky, kde zničí tyto parazity. Posiluje imunitní systém. Směs dodává sílu říci NE
a nastavit hranice druhým.

AromaTouch
Olej relaxace. Pomáhá tělu při zklidnění, relaxaci a uvolnění fyzického napětí. Uklidňuje tělo i mysl. Odbourává stres. Uvolňuje, zklidňuje
a propojuje s harmonií těla i duše.

Deep Blue
Olej odevzdání bolesti. Uklidňující směs, která harmonizuje fyzické bolesti
a harmonizuje emoční příčiny. Pomáhá s přijetím sebe sama.

Wild Orange
Planý pomeranč, olej hojnosti. Doplňuje fyzickou energii, přináší radost, hravost a uvolnění. Podporuje dobrou náladu a kreativitu.

Peppermint
Máta peprná je olejem radostného srdce. Posiluje tělo, mysl i ducha. Ulevuje od emočního trápení. Pomáhá od deprese. Pomáhá znovu získat sílu
a sebejistotu.

Dovolte si prožít hýčkání pomocí léčivé energie přírody. Zažijte láskyplnou a hlubokou péči, které uvolní, osvobodí, posílí a zharmonizuje Vaši mysl, tělo i duši. Nechejte působit speciálně namíchané oleje přírody.

 

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.

Recenze terapie

Pociťovala jsem krásné uvolnění, úžasně jsem si relaxaci užila. Vznášela jsem se ve víru andělských energií, který byl podtrhnutý nádhernou očistnou vůní přírodních olejů. Těším se na další masáž."

paní Romana (Praha)

Vůbec jsem nevěděla co od této metody očekávat. Byla jsem mile překvapena. Velmi mne bavilo seznamování s esencemi, kdy jsem si každou mohla otestovat a prodýchat. Nejvíce mne zaujal olej On Guard, pociťoval jsem příjemnou energii andělské ochrany. Vnímala jsem, jak z těla odchází napětí a ztuhlost. Od masáže se cítím skvěle a také snadno a lépe spím."

paní Eva (Plzeňsko)

Krásně jsem se propojila s anděly. Obdržela jsem během masáže i osobní poselství. Bylo sděleno, jaká místa mám oslabena ve svém těle. Vnímala jsem, jak ze mne odchází veškerá tíha a bolest. Pocítila jsem klid a uvolnění především v mé hlavě. "

paní Daniela (Praha)