Aura-Soma: Terapie pomocí barev

 

 

Poznejte sami sebe, své nitro, schopnosti a dary pomocí barev Aura –Somy. Esence a oleje v Aura-Somě vyčistí Vaše trápení. Barevné lahvičky budou Vašimi průvodci na cestě vlastního sebepoznání. Také Vás podpoří, posunou a uleví Vašemu trápení.

Vítejte na cestě sebepoznání.

Aura-Soma Vás zve do světa barev, vůní, krystalů, květin, bylin i dalších nepopsatelných prožitků.

-------aura-soma

Jak konzultace probíhá?

Od začátku až do konce si Vy sami svým výběrem volíte, jakým způsobem a směrem se bude konzultace ubírat.

Sami si vyberete čtyři barevné lahvičky Equilibrium. Jsou tvořené dvěma barevnými částmi, olejem v horní a vodou v dolní části. Obsahují energie ve formě esenciálních olejů a extraktů z rostlin, energie minerálů, drahokamů, barev a světla.

Váš výběr těchto čtyř barevných lahviček odhalí Vaše trápení, vše co prožíváte, také Vaše schopnosti a talenty. Dozvíte se jaké jsou Vaše momentální výzvy a jaké máte přednosti, které Vám pomůžou výzvy zvládnout. Poznáte svoji životní cestu.

Součástí konzultace je i numerologický rozbor Vašeho rodného jména, které o Vás vypovídá určitě poznatky, které Vám můžou pomoci porozumět určitým návykům a chováním z Vašeho života. Pomocí numerologického rozboru Vašeho jména se dozvíte číslo duše i číslo osobnosti. Také číslo osudu.

Vaše datum narození prozradí číslo životních lekcí.

Po výkladu vybraných barevných lahviček si sami zvolíte která z těchto čtyř by Vám byla nejvíce nápomocná. K ní Vám jako doplňkovou podporu doporučím Pomander nebo Kvintesenci.

Pomandery chrání naši auru. Kvintesence působí na astrální část naší aury. Jsou výbornými pomocníky při relaxaci.

Vámi vybranou barevnou lahvičku Equilibrium, Pomandery nebo Kvintesence Vám objednám a do druhého dne na základě domluvy doručím. Aktuální ceník Vám sdělím při osobním jednání.

Cena hodinové konzultace 1.500,- Kč (včetně užití a vyzkoušení vzorků jednotlivých esencí).

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.