CENÍK

60 minut terapie: 1.500,- Kč
90 minut terapie: 2.000,- Kč
120 minut (dvě hodiny) terapie: 2.500,- Kč
Rituální hloubkové andělské odpuštění: 1.500,- Kč
Aromatouch: 1.500,- Kč

Nově se před andělskou prací na dálku ujistěte, že znáte základní podmínky této andělské spolupráce. S objednávkou stvrzujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Podrobnosti zde

Výklad na dálku: S.O.S. andělské poselství: 1.200,- Kč
Výklad na dálku: Andělské odpovědi: 1.500,- Kč
Výklad na dálku: Andělská očista: 2.000,- Kč
Výklad na dálku: Andělská hloubková očista: 2.500,- Kč
Výklad na dálku: Práce média: 1.000,- Kč

Upozornění: Andělská konzultace nenahrazuje lékařskou pomoc!

Skupinové semináře 1 den: cena dle aktuální nabídky (max. 4 osoby)
Individuální jednodenní seminář: 3.500,- Kč (5 hodin)
Individuální dvoudenní seminář: 5.000,- Kč (10 hodin)

Víkendová terapie je možná na základě dohody. Vždy s víkendovým příplatkem 300,- Kč navíc ke každé hodině. Víkendový příplatek se nevztahuje na individuální či skupinové semináře.

Andělské čištění tvoří 50% práce. Dalších 50% je na Vás. Vaším úkolem bude postavit se daným trápením čelem, převzít za ně zodpovědnost a učinit doporučené andělské rady či změny, které povedou k Vaší harmonizaci a vnitřnímu klidu. Nejdůležitější ze všeho je pozitivní mysl a víra v sebe sama a také uvědomění, že si zasloužíte splnění svých snů a přání.

Andělská terapie pomáhá osvobodit Vaše nitro a mysl od vzorců zděděných z generací či od zatížení duše z minulých životů. Uvolňuje zablokované energie, čistí emoce strachů a učí pozitivnímu myšlení. Přináší motivační informace k dalšímu osobnímu posunutí a rozvoji.

Energie: Příjem a výdej jsou vždy vyvážené

Ráda Vám předám poselství od Vašich andělů. Podělím se o osobní zkušenosti a mým cílem je, abyste dosáhli svých přání za pomoci andělské podpory. Investujete do svého nitra, duše i zdraví. Naučte se ocenit a uvědomit si svou cenu a hodnotu. Otevřete se přijímání hojnosti, emoční a finanční.

Chcete se objednat, nebo doporučit terapii? Napište do níže uvedeného formuláře.