S čím pomůže Andělská terapie

 

 

Odstraňte ze svého života jednou provždy za pomoci andělů strachy, obavy, úzkosti!

 

Naučte se mít rádi sami sebe a získejte zpět ztracenou SEBEJISTOTU. Dodejte si odvahu nahlédnout do svého nitra a osvoboďte se od nežádoucích emocí prostřednictvím Andělské terapie.

Pozvěte do svého života anděly, archanděly, Vaše osobní průvodce, nanebevzaté mistry, Bohyně i další bytosti z Univerza. Požádejte je o očistu či splněná přání.

----------------------------------------------

Přijměte jejich pomoc a plňte si lehce Vaše přání za pomoci vizualizací, afirmací a pozitivní mysli i myšlenek. To všechno se naučíte během jediného setkání při Andělské terapii.

Lásku, pocit bezpečí, oporu, jistotu Vám nikdy nikdo nemůže dát – JEDINĚ VY SAMI.

Naučte se být ŽENOU ČI MUŽEM s prostorem pro sebe a následně až MATKOU, MANŽELKOU ČI OTCEM A MANŽELEM. NEOBĚTUJTE SE PRO DRUHÉ A NAUČTE SE ŽÍT POUZE SVŮJ ŽIVOT. KDYŽ BUDETE ŠŤASTNI VY, BUDOU ŠŤASTNÍ VŠICHNI KOLEM.

NESPOKOJUJTE SE V ŽIVOTĚ S KOMPROMISY A NAUČTE SE, ŽE SI VŽDY ZASLOUŽÍTE JEN TO NEJLEPŠÍ. BEZ OHLEDU NA VĚK, MÍSTO, ŽIVOTNÍ SITUACI ČI POSTAVENÍ.

Očistěte Vaši duši, čakry, meridiány i auru od strachů, obav či emočních parazitů.

Andělská terapie Vám pomůže očistit a osvobodit Vaše nitro od nežádoucích entit, nízkých energií, zbloudilých duší či dalších nežádoucích energií. Také od pomluv, uřknutí a prokletí.

Při terapii pracuji s každým klientem individuálně dle vedení andělů. Vždy volím po konzultaci s klientem nejefektivnější postup k dosažení výsledků.

 

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.