Proč Andělská terapie?

 

 

Získáte odpovědi na otázky: Proč? Proč zrovna já? Co dělám špatně, že se mi neustále opakují ty samé vzorce v lásce, ve vztahu, v práci, v osobním rozvoji?

Andělská terapie Vám pomůže jednou provždy odstranit z Vašeho života emoční i fyzická omezení, která ve Vašem nitru blokují energii, harmonii, vnitřní klid, oporu a jistotu.

Dovolte si pro sebe jen to nejlepší! Ať už v lásce, ve vztahu, v práci. Přijměte osobní hojnost citovou i materiální.

------------------------------------

Vzorce chování dědíme stejně jako talenty od předků z generací. Mnohdy v našich životech představují nezdravé emoce velké překážky a omezení v podobě strachu. Tady a teď si v našem životě dokážeme vše logicky vysvětlit a pracovat si na změně, ale neustále nás něco v rovině strachů táhne dolů. To jsou nezdravé vzorce chování předků po linii matky či otce. Za pomoci andělské terapie, andělů a dalšího vedení z Univerza osvobodíte své nitro od těchto negativních emocí i linií předků.

Strachy, úzkosti a obavy v nás můžou vyvolávat i nezdravé zkušenosti z našich minulých životů.

ANDĚLSKÁ TERAPIE za pomoci andělů, archandělů, nanebevzatých mistrů a Bohyní pomocí LÁSKYPLNÉ LÉČIVÉ ENERGIE Z UNIVERZA zaléčí Vaše nitro a osvobodí Vás od vzorců, vazeb a pout, které nemáme díky naší pozemské rovině možnost hloubkově a jednou provždy vyčistit.

 

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.