Kineziologie ONE BRAIN

 

 

Bolest, strach, úzkost - Kineziologie pomáhá

Kineziologie je proces, který vám pomůže s otázkou jak se vyrovnat s minulostí, jak najít klid v duši. Kineziologie vám objasní, proč mám špatný vztah s matkou, jak se chovat k otci a proč se mi nedaří najít partnera. Kineziologie vám pomůže s trápením, ukáže jak na fobie a řekně něco více o vaší závislosti.

Každý z nás má někdy špatnou náladu a necítí se ve své kůži. Pokud ale toto přeroste v něco většího a některý z problémů začne zasahovat do vašeho života je na čase najít řešení, kterým může být i Kineziologie.

Ztrácíte chuť do života, náladu, elán?
Často vás bolí hlava?
Máte problém s obezitou a nemůžete zhubnout?
Objevila se u vás alergie?
Pronásledují vás bolesti zad?
Trpíte pocity strachu a úzkosti?
Objevili se u vás poruchy spánku?
Jste podráždění?

--------one brain

Snažím se, ale nefunguje to

Na bolest berete léky, snažíte se cvičit, pijete bylinkové čaje, odpočíváte. Úleva ale přichází jen na chvíli, vrací se bolest, nespavost, pocit selhání a vás se opět zmocňuje pocit špatné nálady, vyčerpání a únavy.

Každá tato záležitost vyvolává v našem těle další negativní emoce, které nám berou další a další energii. Problémy se nejen vrací, ale neustávají, léky zabírají jen na chvíli a vy jste čím dál tím víc unavenější a vyčerpání vás zmáhá natolik, že byste nejraději někam utekli.

Splňte si přání - buďte opět šťastní!

Představte si, že život bez bolesti, bez únavy a problémů, které jste doposud nemohli dostat z hlavy.

Celou noc v klidu spíte, ráno se probudíte plní energie, léky na bolest nepotřebujete.

Cítíte se skvěle, jste uvolnění, máte dobrou náladu a svět je hned krásnější.

Kineziologie a únava, bolest, smutek. Kineziologie vám pomůže se zbavit smutku, bolesti hlavy, bolesti zad, vyčerpání, únavy a spousty dalších problémů, které nás v našich životech potkávají. Jak se zbavit trápení z minulých životů pomocí kineziologie? Radost ze života pomocí Kineziologie. Nevíte kde se berou starosti, jak se radovat ze života a proč si musíme pamatovat naše minulé života? S tím vám pomůže kineziologie. A proč podstoupit tuto metodu? Pokud se chcete zbavit svých těžkostí, chcete své starosti odhodit a zase začít žít život plný slunce, starosti nebo se opět smířit se svými rodiči, tak máte možnost využít metodu, která již pomohla mnoha lidem v situacích, které vám přinesou jen špatné pocity a energii. Pozitivní nálada vás opět provede vaším život. Jak funguje kineziologie? Na bolest berete léky, snažíte se cvičit, pijete bylinkové čaje, odpočíváte. Úleva ale přichází jen na chvíli, vrací se bolest, nespavost, pocit selhání a vás se opět zmocňuje pocit špatné nálady, vyčerpání a únavy. Kineziologie napravuje příčinu problému, neléčí důsledek. Každá tato záležitost vyvolává v našem těle další negativní emoce, které nám berou další a další energii. Problémy se nejen vrací, ale neustávají, léky zabírají jen na chvíli a vy jste čím dál tím víc unavenější a vyčerpání vás zmáhá natolik, že byste nejraději někam utekli.

Kineziologie vám pomůže

Problémy se objevují často z důvodu stresu a přetížení, jenž pak následně ovlivňuje naše životy, a to někdy až tak intenzivně, že se v našem těle spustí negativní reakce.

Často pak dochází k zablokování proudění energie, a to nejen v konkrétních částech našeho těla, ale hlavně v našem mozku. Důsledkem pak mohou být úporná bolest hlavy, nečekané alergie, bolesti zad a mnohdy i problémy s obezitou.

Naše mysl si pamatuje vše od početí, přes porod i další dny našeho života. Pamatuje si také zkušenosti z našich předchozích životů, zkušenosti duše.

Od našich předků z generací dědíme nejen nadání a talent, ale také rodové nedostatky a problémy z jejich životů.

Na základě svalového testu určím Vaše téma, na kterém budeme pracovat a celý daný problém uzdravíme. 60 minut za 1.500,- Kč

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.