Krystaloterapie

 

 

Říkáte si často, že máte málo energie? Nezvládáte každodenní zátěž, cítíte se unaveni?

Toto všechno může být důsledek emociálního vypětí a stresu, který nás pronásleduje v naší společnosti na každém kroku.

Krystaloterapie je metoda, která formou hluboké relaxace uvede Vaši mysl a duši do klidu, míru a smíření. Krystaly mají schopnost harmonizovat Vaši duši a jako výsledek je mnohem klidnější nitro, které tak může přijímat více energie a Vy se budete opět cítit nabití a s chutí do života.

-------one brain

Zažijete nepopsatelnou relaxaci, obklopeni budete několika kilogramy krystalů.

Každý krystal předá léčebnou informaci do Vašeho těla, po odebrání krystalů ve Vás tato informace zůstane. Budete mít vyrovnané a stejnoměrně zharmonizované čakry, pocítíte vnitřní vyrovnanost a budete plni elánu.

Krystalové lůžko připravuji z následujících krystalů: Růženín, Zelený Aventurín, Ametyst, Citrín, Křišťál, Karneol, Jaspis, Hematit, Záhněda a další.

Jak moc chcete ještě trpět? Kolik dalších dnů, týdnů a měsíců se chcete trápit, nikoli žít naplno?

90 minut za 1.500,- Kč

Dárek: Krystal pro radost

Osobní krystalový sáček na míru

Ráno se probouzíte unavení, v práci se nemůžete soustředit, stresem se vám svírá žaludek, bolí vás hlava a nejraději byste zůstali v posteli. Toto vše jsou příznaky nedostatku energie.

Představte si, jak se ráno probouzíte svěží, v práci vám jde vše od ruky, doma zvládnete udělat spousty práce a ještě vám zbývá čas na rodinu, přátele, kamarády, léky na spaní už brát nemusíte a bolesti hlavy také ustaly. Toto vše je možné.

Řešení nedostatku energie a dalších neduhů nám přináší andělé, kteří chtějí, abychom více zapojovali krystaly do našeho každodenního života. Jsou to úžasní pomocníci plní živé, láskyplné energie, která čistí, dodá odvahu, uvolní nahromaděné emoce, vyléčí strachy z lásky a dokonce krystaly přitahují také peníze.

-------one brain

V rámci této terapie se za pomocí andělů napojím na duši dotyčného člověka a zeptám se, jaké krystaly teď nejvíce potřebuje, aby se cítil více plný energie, pročistil si své nitro a cítil se harmonicky a v bezpečí. Po výběru krystalů napíšu osobní návod, jak krystaly používat, jak s nimi pracovat a kam je pokládat. Jako dárek dostane každý svou osobní kartu s duchovním průvodcem.

Mám nedostatek peněz.

Za pomoci krystalů si můžete dělat svou soukromou krystaloterapii, která uvolní napětí a stres z Vašeho těla a zanechá vyrovnanou blahodárnou energii. Krystaly také můžete nosit u sebe, nebo je mít pod polštářem či v místnostech u Vás doma.

Krystaly Vám očistím a nabiji pozitivní, blahodárně léčivou energií.

Cena krystalového sáčku na míru je 1.000,- Kč.

V ceně je 15 krystalů, osobní návod s popisem a jako dárek karta osobního průvodce. Cena již zahrnuje poštovné a balné.

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.