Partner duše

 

 

Cílem semináře je především prožít příjemné dva dny plné čištění, relaxace, uvolnění a uzdravení. To vše hravou formou. Za pomocí karet, krystalů, mandal a speciálních očistných meditací.

Seminář je určený pro ty, kteří chtějí najít svého Partnera Duše. Ale také pro ty, co mají vztah. Vyčistí si svá srdce, zbaví se minulých vazeb na své předchozí partnery, situace a poznají, zda už mají svého Partnera Duše.

Během dvou dnů se naučíme pracovat se zákonem přitažlivosti a také požádat při hledání naší druhé poloviny anděly. Rozebereme si také základní pojmy. Co to vlastně je PARTNER DUŠE, jaký je rozdíl mezi ŽIVOTNÍM PARTNEREM A PARTNEREM DUŠE a dalšími. Jakých chyb bychom se měli vyvarovat při jeho hledání.

--------partner

Také si povíme různé důvody, proč k nám stále nepřichází, kde se dělají nejčastější chyby.

Podělím se ráda o vlastní zkušenosti, už svého PARTNERA DUŠE mám, pomohli mi ho během dvou měsíců najít andělé. Může ho mít každý z nás, stačí jen požádat a těšit se na den, kdy vstoupí do našeho života. Nezáleží na věku ani na dalších okolnostech, pokud budeme připraveni, láska si nás skutečně najde.

Důležité je přijmout sám sebe, mít se rád, vyčistit své srdce a objednat si.

A vše může být jinak.

V ceně jsou skripta i krystaly.

Termín: dle dohody

Cena: 5.000,-

Chcete se objednat na seminář nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.