Propojení s anděly a průvodci

 

 

Propojení s anděly, archanděly, nebevzatými mistry, Bohyněmi i dalšími osobními průvodci.

Poznejte své duchovní mistry, ochránce a andělské průvodce i další bytosti světla, kteří Vás doprovázejí na Vaší cestě při naplnění osobního životního poslání. K navázání kontaktu a práce s těmito duchovními mistry Vám pomůže tento jednodenní seminář.

Na začátku za pomoci andělů vyčistíme veškeré strachy, které by Vám mohly bránit při společné komunikaci s osobními průvodci. Dozvíte se důvody, které by Vám mohly bránit v komunikaci, k čistému a intenzivnímu napojení na své osobní průvodce.

---------propojení

Poznáte své anděly, archanděly i další Vaše ochránce z univerza. Seznámíte se s jejich zaměřením. Naučíte se začleňovat nabízenou pomoc od duchovních průvodců do Vašeho běžného života.

Během setkání Vás provedu očistnými a harmonizačními relaxacemi, které můžete každý den uplatňovat ve svém životě, ať už v rámci uvolnění napětí nebo nastavení ochrany.

Po absolvování tohoto semináře budete znát své osobní průvodce. Budete vědět, jakým způsobem s nimi komunikovat. Bude posílena Vaše důvěra ve společnou komunikaci a čekají Vás i další překvapení, která Vám přinesou do života více harmonie, radosti i osobního klidu.

Cena jednodenního kurzu 3.500,- Kč

Součástí ceny jsou krystaly.

Chcete se objednat na seminář nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.