Rituální hloubkové andělské odpuštění

 

 

Andělé Vám chtějí pomoci s přijetím sebe samých. Aby se tak mohlo stát, je nutné, abyste přijali své rodiče a všechny předky z generací, z linie matky i otce.

Přijetí předchází odpuštění. O odpuštění bylo již mnoho řečeno, napsáno a hodně jste i četli, jak odpustit. Každý z Vás s tímto tématem má jistě osobité zkušenosti. Přesto přes opakované odpuštění zbývají malé kousky emocí, které se řádně nedočistily a jsou ukryté ve Vašem podvědomí. Nastal ten správný čas, jak říkají andělé, vypořádat se i s těmito zbytkovými emocemi. Nově mi andělé ukázali metodu hloubkového rituálního odpuštění, které je klíčem k Vaší osobní harmonii, pocitu lehkosti, volnosti a radosti.


--------očištění

Cílem této očisty je odpuštění Vám samotným, rodičům i předkům z generací. Uvědomění si, že bez nich byste zde nebyli. Vděčíte jim za život, ať už Vám v životě udělali cokoli. Nezlobte se na ně, nedržte si ve svém nitru nezdravé negativní energie zloby, smutku či zášti. Přijměte je zpět s láskou, úctou, respektem a poděkováním do svého srdce. Odpustíte a propustíte mnoho emocí, které uvolní místo pro nové láskyplné radosti. Tím, že ukrýváte ve svém srdci mnoho bolesti, ubližujete jen sobě. S předky nemusíte komunikovat, pokud si to nepřejete. Není to ani o tom, že schvalujete jejich nezdravé chování, kterým Vám či lidem okolo ubližovali. Jde o uvědomění, že tak činili dle vzorce chování, který jim byl předán od předků. V rámci odpuštění projevíte soucítění, které osvobodí Vaši dlouhodobou bolest a uvolní blokované energie Vašeho nitra. Pokud očistu podstoupíte, zastavíte předávání nezdravých vzorců chování Vašim následujícím generacím.

Nezlobte se na své rodiče nebo své předky. Sami činili a dělali určité vzorce chování, které zdědili od svých rodičů a ti od dalších předků. Přijměte je, pochopte je a znovu je mějte rádi.

Velmi ráda Vás provedu tímto osvobozujícím andělským odpuštěním, které Vám pomůže harmonicky, energicky a láskyplně rozsvítit záři Vaší duše.

Odpuštění a přijetí je dobré uskutečnit u žijících či zemřelých milovaných.

Přestaňte se jednou provždy schovávat za své strachy, obavy, nedostatek energie či negativní pocity. Osvoboďte se navždy od emocí, které blokují Vaše sny a přání. S andělskou podporou a duchovními průvodci Vašich předků vše zvládnete hravě a s radostí.

Terapie 60. minut 1.500,- Kč.

Hloubkové rituální odpuštění lze provést i na dálku. Popis postupu a osobitých vzkazů od předků bude zaslán e-mailem v podrobném postupu. Cena rituálního odpuštění na dálku je 1.500,- Kč.

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.