Individuální semináře jednodenní

 

 

Toužíte najít klid v duši, ale nevíte, jak na to? Snažíte se dosáhnout svých cílů, ale stále vám to nejde? Máte problémy v rodině? Ptáte se sami sebe, jak změnit svůj život?

Jsem tu pro Vás a nabízím Vám individuální přístup v rámci poznávacího semináře. Osobní rozvoj je cesta jak objevit Vaše pravé JÁ, Vaši duši, pomůže otevřít oči a vidět, co Vás drží, co Vás stahuje zpět do temnoty a brání Vám žít život dle Vašich představ a přání.

Preferujete individuální a osobitý přístup při andělských seminářích a andělské komunikaci či vedení? Ráda se během semináře budu věnovat pouze Vám. Seminář sestavím dle Vašich individuálních potřeb a přání. Propojím se s Vašimi anděly a průvodci, kteří mi řeknou, jakým směrem osobně pro Vás seminář vést.

------------semináře

Během semináře si vyčistíte mnoho bloků a trápení, která máte spojeny s daným tématem. Dozvíte se mnoho zajímavých informací z andělského světa. Cílem seminářů je, abyste hravou formou odstranili co nejvíce trápení z Vašeho nitra, duše či podvědomí. Při každém semináři budeme pracovat s krystaly, esencemi DoTERRA či Aura-Soma.

Zodpovím Vám jakýkoli Váš dotaz.

Cílem seminářů je, abyste si osvojili andělské metody, cvičení, afirmace, vizualizace a navázání spojení se svými průvodci a anděly.

Představte si, že si můžete splnit váš dlouholetý sen, že si najdete životního partnera a poznáte lásku na celý život, že se zbavíte problémů v rodině, že konečně najdete cíl vašeho života.

Ráda vám pomůžu a předám své vědomosti, které jsem načerpala nejen ze svých vlastních zkušeností, ale i z kurzů, kterých jsem se zúčastnila, a které mi přinesly mnoho dalších informací. Osobní rozvoj je cesta, jak poznat svou mysl a jak odstranit blokády, které nás svazují.

Individuální semináře volím, protože se můžeme spolu podívat na vaše konkrétní problémy se vztahy v rodině, zaměřit se na vaše problémy se sebedůvěrou, psychické nebo fyzické problémy.

INDIVIDUÁLNÍ JEDNODENNÍ SEMINÁŘE

DOBA TRVÁNÍ: JEDEN DEN (10:00 – 15:00)
CENA: 3.500,- (celkem 5 hodin, 700,- / hodina)
V ceně jsou zahrnuty krystaly, karty osobních průvodců, mandaly a práce s esencemi.

SEMINÁŘE PROBÍHAJÍ NA ADRESE: Devonská 1223/9, 152 00 Praha 5 -Barrandov.

Nabídka seminářů:


NOVINKA: Hloubkové poznání ega s anděly
Seminář: Propojení s anděly a osobními průvodci
Seminář: Hojnost
Seminář: Andělská komunikace
Seminář: Výklad andělských karet

Chcete se objednat na seminář nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.