Aktuální skupinové semináře

 

 

NOVÉ TERMÍNY SKUPINOVÝCH SEMINÁŘŮ V ROCE 2018

ANDĚLSKÉ SPOJENÍ

Sobota 17. 3. 2018
12:00 – 16:30
Cena: 2.000,- Kč

Očista, komunikace, posílení osobní energie. Radost, sdílení, hravost a sebejistota.
Přijďte si procvičit komunikaci s anděly, získat sebejistotu při andělské komunikaci. Uvolníte své strachy, praxe přinese posun a výsledky se stabilním ukotvením.
Seminář je určený pro každého. Cílem bude uvolnit nepotřebné energie, spojit se s anděly a procvičit si andělskou komunikaci. Součástí semináře je získání certifikátu.

ANDĚLSKÉ HÝČKÁNÍ, KOMUNIKACE A PRÁCE S KRYSTALY

Sobota 21. 4. 2018
12:00 – 16:30
Cena: 2.200,- Kč
Součástí ceny je deset krystalů, které obdržíte jako dárek

Vaši osobní energii podpoří silná energie přírody - krystaly. Naučíte se s nimi komunikovat, pracovat. Pomůžou Vám také při komunikaci a během spojení s anděly. Uvolníte nepotřebné emoce a letité energie ze svého nitra. Osvojíte si prakticky péči o svou osobní energii, čakry i auru. Poznáte andělský svět prostřednictvím barev a hravé energie krystalů. Naučíte se energicky čistit a harmonizovat. Dopřejte si spojení s anděly za podpory a energie krystalů, která Vás bude hýčkat a stabilizovat.

--------slunečnice

Přihlášení na seminář je závazné. Své místo si rezervujete uhrazením zálohy 1.000,- Kč. Zbytek částky se hradí na místě v den konání semináře. Pro podrobnosti mne kontaktujte. Semináře probíhají na adrese: Devonská 1223/9, 152 00 Praha 5.

Proč si zvolit skupinový seminář?
Potkáte nové lidi. Společně sdílíte svá trápení. Získáte podporu, vhledy, rady, doporučení. Očistíte sami sebe, uvolníte emoce, strachy, obavy. Posílíte svou sebedůvěru. Uvolníte strach z komunikace v kolektivu. Dovolíte si sdílet svou myšlenku, radu či doporučení. Propojíte se s anděly, naučíte se komunikovat lehce, hravě, zábavně a podle pravidel.
Nejčastějším překvapením během semináře bylo: „Je, odpovědi opravdu chodí, vše funguje. Komunikuji s anděly.“ :-)

Chcete se objednat na seminář nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.