Aktuální skupinové semináře

 

 

SETKÁNÍ A KOMUNIKACE S ANDĚLY

sobota 21. 10. 2017
12:00 – 16:00
Cena: 2.000,- Kč

Seminář plný láskyplné andělské energie, očisty, poselství, komunikace, uvolnění a získání lehkosti.

Obdržíte poselství od andělů, procvičíte si nebo se naučíte andělskou komunikaci. Propojíte se s energií Univerza. Osvojíte si sebejistě očistné techniky a harmonizaci s anděly. Během semináře zažijete uvolnění strachů, pochybností, osobní energickou detoxikaci a harmonizaci čaker. Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Bude vždy uzpůsoben dle vedení andělů přímo na míru.

-------slunečnice

VÝKLAD ANDĚLSKÝCH KARET

sobota 25. 11. 2017
12:00 – 16:00
Cena: 2.200,- Kč

V ceně je zahrnutý jako dárek balíček andělských karet Doreen Virtue.

Naučíte se profesionálně či pro osobní potřebu vykládat andělské karty. Poznáte, jak funguje komunikace s anděly prostřednictvím duchovního nástroje – vykládacích karet.

Karty Vás můžou energicky harmonizovat, motivovat a dodávat Vám sílu, energii i naději. Karty můžete používat ve svém každodenním životě jako rádce při spojení s anděly. Karty budete umět používat i v rámci Vašeho životního poslání.

Seminář plný zábavy, očisty, relaxace a tvořivé energie. Rezervujte si své místo. Kapacita je omezena. Maximální počet: 5 účastníků.

Seminář se uskuteční na adrese Devonská 1223/9, 152 00 Praha 5.
Rezervační poplatek činí 1.000,- Kč. Doplatek uhradíte v den konání semináře.

Za účast na semináři obdržíte andělský certifikát.

Nechejte si hýčkat své nitro i osobní energii. Podpoříte sebejistotu, radost a harmonii. Seminář, který hravě a zábavně posílí mysl, duši i tělo.

Chcete se objednat na seminář nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.