Aktuální skupinové semináře

 

 

PRO VELKÝ ZÁJEM PŘIDANÉ NOVÉ TERMÍNY

SETKÁNÍ A KOMUNIKACE S ANDĚLY
12:00 – 16:00
Cena: 2.000,- Kč

NOVÝ TERMÍN:
SOBOTA 14. 10. 2017: VOLNÁ POSLEDNÍ 3 MÍSTA

V případě Vašeho zájmu o seminář, abyste měli své místo jisté, bych Vás požádala o uhrazení rezervačního poplatku 1.000,- Kč. Rezervace je závazná.

Seminář plný láskyplné andělské energie, očisty, poselství, komunikace, uvolnění a získání lehkosti.

Obdržíte poselství od andělů, procvičíte si nebo se naučíte andělskou komunikaci. Propojíte se s energií Univerza. Osvojíte si sebejistě očistné techniky a harmonizaci s anděly. Během semináře zažijete uvolnění strachů, pochybností, osobní energickou detoxikaci a harmonizaci čaker. Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Bude vždy uzpůsoben dle vedení andělů přímo na míru.

TERMÍN SOBOTA 21. 10. 2017 PLNĚ OBSAZEN

-------slunečnice

VÝKLAD ANDĚLSKÝCH KARET
12:00 – 16:00
Cena: 2.200,- Kč

V ceně je zahrnutý jako dárek balíček andělských karet Doreen Virtue.

NOVÝ TERMÍN:
SOBOTA 18. 11. 2017: VOLNÁ POSLEDNÍ 3 MÍSTA
TERMÍN SOBOTA 25. 11. 2017 VOLNÉ 1 MÍSTO

V případě Vašeho zájmu o seminář, abyste měli své místo jisté, bych Vás požádala o uhrazení rezervačního poplatku 1.000,- Kč, Rezervace je závazná. Doplatek částky se hradí vždy v den konání semináře.

Naučíte se profesionálně či pro osobní potřebu vykládat andělské karty. Poznáte, jak funguje komunikace s anděly prostřednictvím duchovního nástroje – vykládacích karet. Karty Vás můžou energicky harmonizovat, motivovat a dodávat Vám sílu, energii i naději. Můžete je používat ve svém každodenním životě jako rádce při spojení s anděly. Karty budete umět používat i v rámci Vašeho životního poslání.

Semináře probíhají na adrese: Devonská 1223/9, 152 00 Praha 5. Za účast na semináři obdržíte vždy andělský certifikát. Počet účastníků je omezený, maximálně pět osob.

Chcete se objednat na seminář nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.