TERAPIE NA DÁLKU

 

 

Terapie na dálku přináší dvě nové možnosti konzultace.

Nově se před andělskou prací na dálku ujistěte, že znáte základní podmínky této andělské spolupráce. S objednávkou stvrzujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Podrobnosti zde

Mini andělská konzultace
Cena: 500,- Kč
Rozsah textu: Půl stránky

Máte na výběr ze tří variant konzultace:

1) Zeptat se můžete andělů na jednu Vaši otázku. Andělé Vám předají stručnou odpověď, doporučí možnost řešení, která je pro Vás nejlepší. Získáte vhled do celé situace, andělé Vám sdělí pravdu a možnost volby.

2) Můžete se andělů zeptat na jméno svého anděla strážného. Andělé Vám také představí další osobní průvodce. Dozvíte se, jak s nimi komunikovat a s čím Vám přišli ve Vašem životě pomoci.

3) Odpověď na Váš sen či jakýkoli andělský zážitek, abyste správně rozklíčovali poselství a vedení.

V rámci této terapie na dálku si, prosím, zvolte oblast, které se budete chtít s anděly věnovat.

--------hotspot

Andělský vhled
Cena: 1.000,- Kč
Rozsah textu: Stránka

Rozeberte s anděly své pocity, emoce a myšlenky. Zeptejte se, jak vše uchopit a jak postupovat dál ve svém životě. Konzultujte s anděly svá trápení, starosti, strachy a obavy. V rámci této terapie můžete s anděly rozebrat své dvě otázky či oblasti, které Vás trápí.

Terapie obsahuje andělské odpovědi, poselství a doporučení. Součástí konzultace není andělské čištění ani harmonizace.

Ostatní terapie na dálku zůstávají nadále v platnosti. Pokud nevíte přesně, jaký typ terapie zvolit, vyberte si dle cenové možnosti, kterou chcete do terapie – sami do sebe – investovat.

Doba odeslání zpracované terapie dle aktuálního vytížení trvá do třech týdnů. Vždy se dozvíte v rámci objednávky datum, kdy můžete terapii očekávat.

Pokud některé emoční centrum není dlouhodobě energicky vyvážené. Teplo hot spotu kolísá a s ním i osobní energie, naše nálada, chuť a radost.

 

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.