Výklady na dálku

 

 

Andělská terapie nabízí také možnost pracovat na dálku. Tato metoda je stejně efektivní, jako práce při osobním setkání. Cílem terapie je uvědomování si poselství a vzkazů, které Vám jsou určeny. Máte právo svobodné volby, tedy rozhodnout se, zda doporučení přijmete do svého života.

Nově se před andělskou prací na dálku ujistěte, že znáte základní podmínky této andělské spolupráce. S objednávkou stvrzujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Podrobnosti zde

Při andělském výkladu na dálku si můžete vybrat z následujících možností:

Vzkazy od Vašich andělů
Andělské čištění veškerých Vašich strachů, bloků, trápení a stresů

-------výklady

O výklad na dálku i andělské čištění mne žádají lidé z České republiky i ze světa. Při práci se napojím na univerzum, zde jsou všichni (andělé, archandělé, nanebevzatí mistři, Bůh..) a požádám o odpovědi na Vaše otázky.

Emoční trápení, bloky, starosti, strachy a stresy, vše za pomoci archandělů, andělů nebo nanebevzatých mistrů vyčistím a zharmonizuji. Trápení, bloky a strachy nejčastěji pocházejí z minulého života a také z generací. Vše vždy vyčistím, zharmonizuji a předám vzkazy v podrobné zprávě, kterou pošlu emailem.

Výklad na dálku

Ráda Vám předám vzkazy od Vašich andělů na dálku. Budu potřebovat znát Vaše jméno a Vaše dotazy na anděly. Odpovídám na pět otázek. Odpovědi andělů Vám přinesou rady, doporučení, ale bude záležet jen na Vás, jak se rozhodnete, protože každý má právo volby. Vzkazy od Vašich andělů přinesou poselství. Ale neodstraní emoční bloky, strachy.

Pro navození harmonie, uvolnění a pocítění vnitřního klidu je potřeba provést andělské čištění. Požádám Vás o popsání Vašich starostí a pocitů v pěti bodech.

Spojit se také můžu s Vaší milovanou osobou, která odešla na druhý břeh, vrátila se domů. Abych se mohla spojit z duší z druhé strany, budu potřebovat znát celé jméno.

Práce média: Poselství od Vašich milovaných, kteří odešli na druhý břeh: 1.000,- Kč
2 strany textu a více

SOS Andělské poselství: 1.200,- Kč.
2 strany textu
Andělé Vám předají aktuální poselství, která jsou pro Vás důležitá, předají Vám odpovědi na Vaše trápení a ukážou Vám cestu, kudy se vydat dál. S osobní pohodou a klidem, který pocítíte ve svém nitru.

Andělský výklad na dálku, vzkazy a poselství (odpovědi na 5 otázek, 4 strany textu) 1.500,- Kč

Andělské čištění strachů, bloků, trápení a stresů

Andělské čištění přináší hloubkovější očistný proces. Kromě poselství Vám andělé vyčistí a zharmonizují aktuální a právé teď pro Vás důležité téma. Najdou příčinu Vašeho trápení, která může být obsažena ve Vašich minulých životech, zděděna od předků z generací, či ve Vašem současném životě.

Tímto andělským čištěním se na dálku jednou provždy osvobodíte od trápení, obav, strachů a úzkostí. Pocítíte vnitřní harmonii, klid a úlevu. Budete se cítit plni energie.

Andělské čištění na dálku (popis terapie 6 stran textu) 2.000,- Kč

Při této andělské práci Vás obohatí andělská poselství, vzkazy, ale i andělské pročištění Vašeho trápení, kterým si procházíte. Andělé Vám chtějí pomoci zvládnout Vaši osobní zkoušku s klidem a harmonií. Chtějí Vás podpořit a pomoci Vám danou záležitost vyřešit co nejlépe pro Vás.

Andělský výklad na dálku i Andělské čištění na dálku: 2.500,- Kč (10 stran textu)

Hloubková andělská spolupráce. Obdržíte odpovědi na Vaše dotazy, získáte důležitá poselství a uvědomění. Následně Vám andělé hloubkově pročistí veškeré Vaše obavy, trápení a témata, která Vás nejvíce ovlivňují a limitují.

S každým klientem vždy individuálně prostřednictvím mailové komunikace rozeberu, která z andělských metod je pro dané trápení nejvhodnější. Neváhejte mne pro další informace kontaktovat.

Andělský výklad nebo andělské čištění na dálku pošlu po obdržení částky na můj účet. Číslo účtu Vám pošlu e-mailem. Pro další podrobnosti mne, prosím, kontaktujte.

Doba dodání výkladu: Do čtrnácti dnů od přijetí platby na účet.

Chcete si objednat výklad nebo čištění? Napište do níže uvedeného formuláře.

Recenze výkladů na dálku

Děkuji Vám za práci, kterou jste pro mě vykonala. Bylo to pro mě velké poučení. Pracuji stále podle rad andělů, někdy se slzami, někdy s nadhledem, ale cítím, že se věci zlepšují. Ego se bouří a vzpírá, ale vydržím. Jsem Vám moc vděčná.“

paní Věra

Milá paní Laštovičková. Chci vám moc poděkovat za inspirativní čtení, které nám se sestrou moc pomohlo v náročném podzimním období. Díky poselstvím od andělu se nám povedlo vše zvládnout s nadhledem a optimismem. Prejeme vám mnoho lásky a inspirace do nového roku.

paní Zuzka

Milá paní Evičko, stále to čtu dokola a přemýšlím o vzkazu od Andělů.Musím je více volat a děkovat, děkuji, že jsem Vás mohla potkat a že mi pomáháte na mé vývojové cestě dál.

paní Šárka

Milá paní Evo, moc Vám děkuji za výklad, úplně mě dojal a potěšil:-) Budu se řídit radami andělů a jsem moc ráda, že jsem Vám napsala, myslím, že mi Váš výklad určitě pomohl. Je hezké, že tak pomáháte lidem:-) Mějte se moc hezky a děkuji.“

paní Jana

Dobrý den, paní Evo, moc Vám děkuji. Něco z toho, co jste mi napsala, jsem o sobě tušila, ale nedůvěřovala jsem si. Velice děkuji za vše, co jste pro mne udělala, moc jste mi pomohla, jakoby jste mi dala křídla. Když jsem si přečetla Váš výklad, plakala jsem štěstím a radostí, že jsem se dozvěděla, co jsem chtěla vědět už dávno, navíc, jak pomáhat.“

paní Zita (Švédsko)

Dobré ráno, chtěla bych vás obejmout, moc a moc děkuju za úžasný výklad.“

paní Miluše