Andělský průvodce a médium

titulka_CD

Mgr. Eva Laštovičková, DiS.

VZDĚLÁNÍ

Bakalářská státnice v oboru Pedagogika a psychologie
Magisterská státnice: Sociální a mediální komunikace - ŽURNALISTIKA


Specializace v oborech:


Úvod do psychologie
Psychologie lidské komunikace
Sociální psychologie
Psychologie reklamy


Zahraniční semináře:


Absolvovala jsem certifikované semináře Andělská terapie, Andělská terapie 2 pro pokročilé a Práce Média dle učení Doreen Virtue pod vedením jejího syna Charlese a Tiny Marie Bertoli.
Semináře Andělského vyladění, Povolání snů, Manifestace a spojení s vlastním smyslem života pod vedením Tiny Marie Bertoli. Sebepoznání pomocí barev a esencí s Marianne Mikkelsen – Aura-Soma. KINEZIOLOGIE ONE BRAIN (10 stupňů) vycházející z učení Gordona Stokese a Daniela Whitesidea.


---------lorna

Propojení s anděly Vám umožní pracovat na svém vlastním sebepoznání a uvědomění si, že si zasloužíte jen to nejlepší. Život plný radosti, harmonie, štěstí a splněných snů. Jen Vy sami sebe můžete osvobodit od strachů, bloků, obav a trápení.

Andělská terapie Vám přinese odpovědi na Vaše otázky a nabídne pochopení jednotlivých příčin Vašich trápení. Andělé Vám doporučí, jak můžete svůj život změnit a vnést do něj více lásky, harmonie, radosti, volnosti i jak najít Vašeho PARTNERA DUŠE. Bude jen na Vašem svobodném rozhodnutí, zda tyto rady přijmete a budete se jimi následně řídit. Jen Vy sami řídíte svůj život a rozhodujete, jakou cestou a jak se bude ubírat dál.

 

-----------tina

Jsem médiem, které Vám předá rady od Vašich andělů, lze také přejímat vzkazy milovaných z druhé strany pomocí andělů.

Šetrně Vás provedu osvědčenými metodami, které Vám pomůžou k uvědomění problému a jeho přeměnu v pozitivní zkušenost. Žádnou z těchto metod Vám nemůžu ublížit. Jak jsem se k tomuto životnímu poslání dostala:

Už od mala jsem cítila, že v mém světě je něco, co nějak ostatní nevnímali. Viděla jsem a slyšela věci, které nikdo jiný v mém okolí nepozoroval a já to přičítala dětské fantazii. Ani během času mě "toto" neopustilo a až v dospělosti jsem dostala možnost se dozvědět více o světu, který je mezi námi a těmi druhými, mezi námi a anděly.

Má cesta k andělům nebyla ale jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Jako každý z nás jsem si prožila několik let, na které bych nejraději zapomněla a musela si projít nepříliš šťastným obdobím. Domácí násilí, hádky v rodině, komplikovaný rozvod rodičů, náročné práce a škola, málo volného času. To všechno jednoho dne zapříčinilo, že jsem měla pocit, že mne minulost zadusí, špatně se mi dýchalo. Zanedlouho se dostavil únavový syndrom. Noci beze spánku, neuvěřitelná únava, jen spánek nemohl přijít. Dostala jsem antidepresiva, nemohla jsem je brát, jejich chemická chuť mne dráždila na jazyku a žrala zaživa.

Když už jsem byla nějakou dobu zoufalá, tak jsem si uvědomila, že už tři měsíce mám v diáři kontakt do kineziologické poradny. Na doporučení jsem se objednala a nestačila se divit, jaké pomoci se dá kineziologií, metodou One Brain, dosáhnout.

Zcela mě pohltila kniha Andělé v mých vlasech od Lorny Byrne, kterou jsem přečetla doslova jedním hltem. Krásně jsem se během četby pročistila a začala se zajímat o andělské léčení.

Nastudovala jsem si všechny knihy od Doreen Virtue. Začala jsem na sobě pracovat a postupně mi andělé ukazovali cestu a stále mne vedou. Mám vystudováno deset stupňů Kineziologie ONE BRAIN. Práci média a andělskou terapii u Charlese Virtue (syna Doreen Virtue) a Tiny Daily. Získané mezinárodní certifikáty najdete ve FOTOGALERII.

Moc mne těší, že mi andělé od začátku, co jsem je k sobě pozvala, ukázali cestu a nový směr v mém životě. Stále mne provázejí a moc pomáhají ve všech oblastech mého života. Stačilo je jen pozvat a naslouchat jim. Našli mi také Partnera Duše. Ráda bych pomohla všem, kteří budou chtít udělat změnu ve svém životě a uzdravit svá srdce, stejně tak, jako jsem to dokázala já.

 

Chcete se objednat nebo máte dotaz? Napište do níže uvedeného formuláře.